Návštěvní kniha

vaše jméno:
vaše www: http://
opište kód:   

Vzkazy

03. 01. 2014 - 22:14
 

vlada: Dobrý večer,
co je s vaší knížkou, která měla vyjít, ale asi nevyšla: Největší záhady dávných Čech? V knihcentru je napsáno rozebraná!!! Díky za odpověď. Vláďa

---
rimidalv@centrum.cz

08. 11. 2013 - 17:39
 

pavel: Paní Zachardová, opravdu po přečtení vaší knihy , nic nového, vše už bylo napsáno, zkuste české záhady , je jich spousta.

08. 11. 2013 - 15:28
 

simona: Prosím neopisujte, někdy doslova vše napsané, pište raději knihy pro děti,

17. 06. 2013 - 11:46
 

radomír hanzelka: Zdravím Vás,

tajemnem se zabývám spoustu let a myslím, že na ničem není nic tajemného, protože záhady neexistují a náhoda také neexistuje.. Jediné, co nám brání vidět věci doopravdy tak, jak byly, jsou a budou - je vývojová fáze jednotlivce, díky které vidí, či nevidí realitu kolem sebe.

K "atomovým zbraním dávnověku" například - všude ve starých spisech nacházíme zmínku hlavně o "bozích" a je fakt, že dle popisu tato "božátka" nebyla teda nic moc, spíše jako by lidi tehdy popsali příchod Španělů do Jižní Ameriky..
Takže "bohové" nebyli nic jiného, než nějací UFO_šmejdi, co si Zemi vybrali jako laboratoř pro své záměry.
Pomocí DNA hrátek vzniklo něco, co se nakonec dopracovalo do podoby dnešního "Homo Sapiens" a toho zřejmě od počátku využívali pro své zištné cíle.

To, že se tito "bohové" mezi sebou rvali jak psiska o svá teritoria, je popsáno v prastarých "Védách", kde jsou rovnou i popisy, jak tyto šarvátky probíhaly..
Každopádně mám za to, že zbytky těch jejich "nebeských měst" je možné i dnes určitě najít na oběžné dráze okolo Země, jen se o tom moc nemluví.

A tak dále... a tak dále.. To by bylo na dlouhé povídání a spíš rovnou na román "o)

Takže kdybyste si náhodou chtěla o dané problematice (či jiných záhadádch) popovídat, tady je mail - nasetvorba(kyselá ryba zavináčovitá)centrum.cz

Přeji příjemnou a pohodovou tvorbu.

Radomír Hanzelka

---
nasetvorba.cz